Vybarvovací polštářky

vybarvovaci polstare

Originální, zábavné, praktické ...

Vybarvovací polštářky jsou skvělým dárkem pro každého, kdo má rád barvy a je kreativní. Velmi oblíbené hlavně u dětí, které si vybarví dle svých představ a vyrobí tak vlastní a jedinečný polštářek, bez kterého už neusnou :)

 Vybarvovací polštářek

 

Vybarvovací předtisk na polštáři jednoduše v editoru doplníte textem, grafikou nebo fotkou. Náš připravený vzor také můžete upravit, či nahradit vlastním oblíbeným obrázkem. Nyní vyberte předtisk a pokračujte v sestavení originálního polštářku. 

 

 

 

Takto polštář vypadá po doplnění vlastního textu

Zvolený obrázek pro vymalování si můžete v editoru v dalším kroku objednávky libovolně posunout a zmenšit a připravit si tak místo pro přidání vlastního textu nebo obrázku. V nabídce fontů máme i pěkná vybarvovací písma. Přidáním takového písma jěště rozšíříte možnosti vybarvování.

Vybarvit a spát!

Vybarvovací fotopolštářek má odnímatelný povlak ze 100% bavlny a je vhodný pro každodenní použití. Použitý materiál dobře udržuje teplo během spánku a je prodyšný. Povlak lze prát na 40 °C a žehlit i přes potisk.

Dodávané fixy ( 10 barev ) obsahují zdravotně nezávadný inkoust, který na světle nevybledne, je nevypratelný a není potřeba jej zažehlit. Šířka hrotu fixy je 1,8mm. 

 undefined

 

Více o vybarvovacích předmětech

Dárkové předměty z vašich fotek

 

Může vás zajímat:

  • Plocha pro potisk je 25x25 cm a celou ji vidíte v editoru při objednání. Jednotlivé vybarvovací předtisky zabírají různé části této plochy. Zobrazovaný náhled na polštáři je pouze orientační.
  • Standardně je potisk umístěn z přední strany na střed polštáře. Na přání lze potisknout libovolnou část polštářku. Požadavek prosím napište do poznámky v objednávce.
  • Vybarvovací polštáře tiskneme dle individuální objednávky a proto nejsou skladem na prodejnách.
  • Množstevní slevy poptávejte na kancelar@azfoto.cz

 

Prodejny AZ FOTO

 

Diskuze


Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.
POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X