Dokladové fotografie

Na našich prodejnách v centru Brna Vás vyfotografujeme na počkání. Poskytujeme všechny typy dokladových fotografií od běžného formátu 3.5 x 4.5 cm, přes snímky na víza 5 x 5 cm, až po libovolnou atypickou velikost po domluvě s personálem na prodejně.

 Passport photos

Prodejny AZ FOTO

Pokud nepotřebujete papírové fotografie, můžeme Vás pouze vyfotografovat a tyto snímky uložit v elektronické podobě na jakékoliv přenosné médium nebo je poslat na Váš email. 

Náš odborný personál Vám pořídí fotografie podle Vašich představ i požadavků, nechá Vám dostatečný prostor pro přípravu a samozřejmostí je i výběr z několika záběrů.
Pokud již máte pořízené dokladové fotografie na filmu nebo v digitální podobě, můžete si u nás z těchto snímků přiobjednat další kusy.

undefined
 
Fotografie na občanský průkaz

Při žádosti o nový občanský průkaz nebo jeho obnově již nelze využít vlastní fotografii. V současnosti je nutné se osobně dostavit na příslušný obecní úřad, kde s Vámi žádost vyplní a vyfotí Vás přímo na místě. Bližší informace zde.
 
Zasílání vlastní dokladové fotografie datovou schránkou bylo dle zákon č. 269/2021 Sb. zrušeno. Vaši fotografii pořízenou naším profesionálním fotografem již nelze na občanský průkaz použít.
 
 
Fotografie na řidičský průkaz

Žádáte-li o nový řidičský průkaz či jeho obnovu, je nutné se osobně dostavit na příslušný úřad/odbor společně s vyplněnou žádostí a bez fotografie, protože Vás, stejně jako s OP, vyfotografuje úředník na místě.
Mezinárodní řidičský průkaz se vyhotovuje okamžitě na odboru ŘP, budete potřebovat 1 kus aktuální papírové fotografie, kterou pro Vás zpracujeme na všech našich pobočkách.
 
Fotografie na víza

K žádostem o vízum do zemí, kde je vyžadují, jsou vždy uvedeny parametry fotografie, jakou máte do žádosti přiložit.
Zjistěte si, prosím, před vyhotovením, jaký formát potřebujete, případně vezměte žádost s sebou, aby Vám personál prodejny mohl okamžitě a správně vyhovět.
Nejčastěji žádané jsou fotografie pro americké vízum o rozměru 5x5 cm v papírovém i elektronickém provedení. Požadavky se u jiných zemí mohou lišit.
Po vyfotografování snímek zpracujeme a následně uložíme na jakékoliv vaše přenosné médium nebo ho zašleme na váš email.
 
Atypické formáty průkazových fotografií

Na všech našich pobočkách můžeme zpracovat i atypické formáty průkazových fotografií (např. 2x3 cm, 4x6 cm, 4,5 x 6,5 cm, 5x7 cm...) za jednotný příplatek 20,- Kč. Po vyfotografování snímek zpracujeme a následně uložíme na jakékoliv vaše přenosné médium nebo ho zašleme na váš email.

Diskuze


Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.
POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X