AKČNÍ NABÍDKY A SLEVY


fotohrnky MAX -30 %

MAXI hrnky s vaším potiskem nyní se slevou 30%. Sleva se vztahuje na velké 400 ml hrnky. Fotohrnky objednáte jednoduše v naší online sběrně. Vyzvednutí ve výdejních oknech zdarma.

 

 

Sleva platí do 25.4.2021

Sleva na fotohrnky MAX

mini fotoobrazy DO 30X40- ukončeno

Nedržte své fotografie v šuplíku jako rukojmí. Vystavte je. Fotoobraz vašich dětí nebo nejlepší momentka z cest budou viset!

Mini obraz z vašich fotek nahrazuje klasické zarámované fotografie. Výhodou je vysoká pevnost a odolnost. Mini fotoobraz neobsahuje sklo.


 

Sleva platí do 4.4.2021

Akce na MINI fotoobrazy

Puzzle a4 sleva 40 % 

Puzzle nejen jak ho znáte.

Buďte kreativní. Na fotopuzzle nemusíte vytisknout jen klasickou fotku, použijte ho třeba jako vzkaz. Netušící příjemce si složí vaše sdělení. Anebo pobavte vysokými nároky, použijte pole rozkvetlých slunečnic, mísu luštěnin, nebe bez mráčku nebo dokonce homogenní barvu. Jako předlohu k tomu vyvolejte fotografii libovolné velikosti.

Sleva platí do 11.4.2021

Akce na fotopuzzle s vaším potiskem

Pexeso z vašich fotek - 50 %

Vytvořte si úžasné pexeso z vašich fotek nebo obrázků. Uvidíte jak vás tato hra začne bavit, zapamatování pozice obrázků nebylo nikdy tak jednoduché. Pexeso jednoduše sestavíte v programu AlbumMaker který zdarma stáhnete na našich stránkách.

  

 

Sleva platí do 18.4.2021

Sleva na fotopexeso

FOTOZÁSTĚRY SE SLEVOU 50 KČ

Grilovací sezóna začíná, tak se na ni připravte! Vytvořte originální zástěru pro svého grilmastera.

 

 

 

Sleva platí do 30.5.2021

Sleva na fotozástěry

Prodejny AZ FOTO

Všechny tiskové fotoslužby

SLEVOVÉ KÓDY

POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X