Fotokalendáře

kalendář z vašich fotografií

Fotokalendář je celoroční vzpomínka na krásné chvíle,
známé lidi
či zajímavá místa...

Vytvořte si vlastní fotokalendář a obdarujte své blízké celoroční vzpomínkou.
Fotokalendářů nabízíme několik typů, takže si určitě vyberete. Objednání je uživatelsky jednoduché, rychlé a lze provést z jakýchkoli obrázků nebo fotek.

Kalendář z vlastních fotografií je již řadu let nejoblíbenější vánoční dárek nejen pro babičky a maminky!

 

Třináctilistový nástěnný fotokalendář PRO

Třináctilistový kalendář obsahuje 12 listů měsíců + jednu úvodní stránku (12+1). Kalendář má pevná kartonová záda a přední list je chráněn průhlednou fólií. Tyto kalendáře nabízíme ve dvou velikostech A3 a A4 na výšku a na šířku.

Třináctilistový nástěnný fotokalendář

Třináctilistový kalendář obsahuje 12 listů měsíců + jednu úvodní stránku (12+1). Jedná se o nejobjednávanější typ kalendáře. Tyto kalendáře nabízíme ve dvou kvalitách tisku (fotokvalita a digi-laserový xerotisk) a deseti různých velikostech od 13x18cm do 30x40cm.

Třináctilistový stolní fotokalendář

Třináctilistový stolní kalendář obsahuje 12 listů měsíců + jednu úvodní stránku (12+1). Kalendář je vybaven kartonovým stojánkem. Tyto kalendáře nabízíme ve dvou kvalitách tisku (fotokvalita a digi-laserový xerotisk) a dvou velikostech 25x13 cm a 30x15cm.

Magnetický fotokalendář

Magnetický kalendář je zalaminovaný a nalepený tisk na 0,5mm silnou magnetickou fólii. Tyto kalendáře nabízíme ve třech rozměrech A5 (20x14cm), A4 (29x20cm) a A3 (40x29cm).

Jednolistový fotokalendář

Jednolistový kalendář je nejlevnější variantou z naší nabídky, ale nabízí zároveň i největší velikost. Tyto kalendáře nabízíme v rozměrech 15x21cm, 21x30cm, 30x40cm a 40x60cm.

XXL A2 nástěnný fotokalendář

XXL kalendář je luxusní varianta s velkým kalendáriem, do kterého lze zapisovat osobní poznámky. Tento kalendář má rozměr 40x57cm (ve složeném stavu 40x28,5) a pro jeho objednání je potřeba stáhnout aplikaci AZ FOTO AlbumMaker.

 

Všechny fotodárky

 

Diskuze


Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.
POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X