Hrnky

hrnek s potiskem fotkou obrázkem grafikou

Osobní a originální dárek, který si zamiluje každý! Naše fotohrnky s vlastním potiskem jsou ideálním způsobem, jak udělat dojem a zanechat nezapomenutelný dar. Každý hrnek je vyroben s precizností a péčí o každý detail, aby splňoval vaše nejvyšší očekávání.

 

Všechny fotodárky

 

orientační Termíny výroby a dodání fotohrnků

Odběrní místo Standard Expres
AZ FOTO Brno Solniční
3 prac. dny 1 prac. den
AZ FOTO Brno Zvonařka 3 prac. dny 1 prac. den
AZ FOTO Brno Letmo 3 prac. dny 2 prac. dny
zaslání na adresu 4 prac. dny 2 prac. dny

 Pro přesný výpočet termínu dodání zvolte konkrétní hrnek.

 

Varianty potisku

 

Pravák

Nejoblíbenější typ potisku. Pokud držíte hrnek v pravé ruce, máte fotku v zorném poli. Potisk je tedy umístěn nalevo od ouška.
fotohrnek varianty potisku levak.jpg

Levák

Tento potisk se většinou volí pro leváky. Při úchopu hrnku v levé ruce, máte fotku v zorném poli. Fotka je vytištěna napravo od ouška.
fotohrnek varianty potisku levak.jpg

Oboustranný

Varianta hrnku potisknutého dvěma fotografiemi. Mezi potisky je mezera velká podle poměru stran dodaných fotek. Při objednání online máte vaše snímky pod kontrolou. 
fotohrnek varianty potisku oboustranny.jpg

Panorama

Potisk je umístěn na střed naproti oušku. Pro panoramatický potisk je potřeba fotku nebo koláž připravit v širokoúhlém poměru stran. Tisk může začínat cca 2cm od ouška.
fotohrnek varianty potisku panorama.jpg

Celoplošný

Potisk je přes celý hrnek. Začíná a končí cca 2cm od ouška. Pro potisk je nutné nachystat přesnou velikost fotky v editoru při online objednání, kde uvidíte přesný výřez fotografie.
fotohrnek varianty potisku celoplosny.jpg

Fotohrnek s vlastním potiskem objednejte jednoduše pomocí online sběrny, nebo osobně na prodejně, kde vám poradíme a provedeme úpravy potisku dle přání. Výroba trvá 3 dny nebo expresně do druhého dne. Osobní odběr zdarma v Brně.

Diskuze


Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.
POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X