Dámská trička

Akce na fototričko s vaším potiskem

Velmi pohodlné a kvalitní dámské bavlněné tričko s potiskem.

Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu se zpevňující ramenní páskou. Silikonová úprava úpletu zajišťuje luxusní vzhled a tričko je velmi příjemné na dotyk. Lehce vypasovaný střih s bočnímy švy. Ideální tričko pro potisk na akce, jako jsou narozeniny, párty nebo firemní večírky. Nabízíme také expresní výrobu.

 

Dámská fototrička objednáte v několika barvách a velikostech. Na výběr jsou dva rozměry a umístění potisku na hruď a dva na záda. Jednoduše objednejte online s možností úpravy fotek a vložení textu či grafiky, nebo navštivte naši prodejnu, kde lze potisk objednat i ze všech typů filmů a papírových fotografií. 

 

Varianty potisku dámského trička

Pokud Vám přednastavané umístění tisku nevyhovuje, kontaktujte nás, nebo připište požadavek na jiné umístění do poznámky v objednávce.

Hruď

Potisk 15x12 cm je vhodný zejména pro firemní loga. Nejpoužívanější variantou pro potisk fotografií, grafikou či textem je velikost 25x30 cm na hrudi.
undefined

Záda

Zvolte tisk 25x10 cm pro jmenovky či názvy firem. Nebo velikost 25x30 cm pro fotografie, nápisy a grafiky, nebo jejich kombinace.
undefined

 

Velikostní tabulka dámských trik

 


  S M L XL XXL
A 62 64 66 68 70
C 45 49 53 56 59
H 15 16 17 18 19
udávané rozměry jsou v cm s tolerancí ±5%
undefined

 

Všechna fototrička

Všechny fotodárky

Diskuze


Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.
POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X