Pánská trička

Sleva na trička s vaší fotkou

Velmi pohodlné a kvalitní pánské bavlněné tričko s potiskem.

Průkrčník s přídavkem 5 % elastanu se zpevňující ramenní páskou. Silikonová úprava úpletu zajišťuje luxusní vzhled a tričko je velmi příjemné na dotyk. Trup po stranách beze švů (tubulární střih). Ideální tričko pro potisk na akce, jako jsou narozeniny, párty nebo firemní večírky. Dle požadavků připravíme grafiku a zvládneme i velmi rychle trička vyhotovit - potisk nabízíme také v expresním termínu.

 

Pánská fototrička objednáte v několika barvách a velikostech. Na výběr jsou také různé rozměry a umístění potisku. Jednoduše objednejte online s možností úpravy fotek a vložení textu či grafiky, nebo navštivte naši prodejnu, kde lze potisk objednat i ze všech typů filmů a papírových fotografií. 

 

Varianty potisku pánského trička

Pokud Vám přednastavané umístění tisku nevyhovuje, kontaktujte nás, nebo připište požadavek na jiné umístění do poznámky v objednávce.

Hruď

Potisk 15x12 cm je vhodný zejména pro firemní loga. Nejoblíbenější variantou pro potisk fotografií je 25x30 cm. Maximální velikost 35x40 cm poskytuje ideální prostor pro grafiku a texty.
undefined

Záda

Zvolte tisk 25x10 cm pro jmenovky či názvy firem, nebo 25x30 cm pro fotografii. Velikost potisku 35x40 cm doporučujeme pro nápisy a grafiky, nebo kombinaci textu s fotkou.
undefined

 

Velikostní tabulka pánských trik

 


  S M L XL XXL
A 69 71 74 77 80
C 47 51 55 60 65
H 19 20 21 22 23
udávané rozměry jsou v cm s tolerancí ±5%
undefined

 

Všechna fototrička

Všechny fotodárky

Diskuze


Do diskuze mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé.
POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X