Prodejna Brno Pekařská se stěhuje do OC Letmo

Prodejna Pekařská v Brně se stěhuje do OC Letmo

 

Rádi bychom vás informovali, že naše prodejna na ulici Pekařská v Brně, se přesunula do moderního a pohodlného prostoru v obchodním centru LETMO. Tento krok umožnil nadále poskytovat všechny naše služby, které jste dosud využívali, v původním rozsahu a v příjemnějším prostředí.

Jednou z největších výhod nové prodejny je její strategické umístění přímo u Hlavního nádraží v Brně. Díky tomu budete mít jednoduchý a rychlý přístup k našim službám, což oceníte zejména při cestování vlakem nebo MHD. Prodejna je snadno dostupná a poskytne vše, na co jste byli zvyklí.

Zároveň si můžete vybrat, zda navštívíte novou prodejnu na Hlavním nádraží, nebo se můžete vydat do našich dvou stávajících prodejen na Solniční a Zvonařce

Děkujeme za vaši loajalitu a těšíme se na vás v nové prodejně v obchodním centru LETMO u Hlavního nádraží v Brně. Věříme, že nový prostor přinese ještě kulturnější zákaznický zážitek.

Od 11.9.2023 je otevřena nová prodejna v OC LETMO. Nevyzvednuté zakázky jsou přesunuty z uzavřené Pekařské na novou prodejnu.

 

Původní adresa prodejny:

Pekařská 442/88
60200 Brno

Nová adresa prodejny:

OC Letmo - 2 patro
Nádražní 681/2a
60200 Brno-střed

TEL: 543 212 155

EMAIL: letmo@azfoto.cz

Otevírací doba: Po-Pá 9:00 - 18:00 

Fotoprodejna v Brně

Prodejna AZ FOT v OC LETMO

Vchod do AZ FOTO prodejny v OC LETMO

 Prodejny AZ FOTO

 Všechny tiskové služby

O obchodním centru Letmo

POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X