AKČNÍ NABÍDKY A SLEVY

 

A VÁNOCE MÁM VYŘEŠENÉ

Využijte extrémní slevy a objednejte hezký vánoční dárek již nyní. Stačí několik fotek a máte dárky pro babičky vyřešené. Jednoduché online objednání. Akce na DIGI tisk nástěnných třináctilistových kalendářů. Super cena a osobní odběr zdarma.

 

Sleva platí do 8.11.2020 

Fotokalendář z vašich fotek AKCE

MINI fotoobrazy sleva 30 %

Nedržte své fotografie v šuplíku jako rukojmí. Vystavte je. Fotoobraz vašich dětí nebo nejlepší momentka z cest budou viset!

Mini obraz z vašich fotek nahrazuje klasické zarámované fotografie. Výhodou je vysoká pevnost a odolnost. Mini fotoobraz neobsahuje sklo.

Sleva platí do 6.11.2020

Akce na MINI fotoobrazy

Trička s vaším potiskem

Sleva na fototrička. Bílá -50 Kč, barevná -100 Kč. Cena už od 169 Kč. Tričko s vlastní fotografií, vtipným textem či grafikou. Vždy jedinečné a zábavné! Naše trička jsou vhodná pro každodenní nošení. Nabízíme různé velikosti a umístění potisků na tričku. 

 

Sleva platí do 30.10.2020

Akce na fototričko s vaším potiskem

Vybarvovací taškay -50 % - UKONČENO

Sleva 50 % na vybarvovací tašky. Ty jsou skvělým dárkem pro každého. Cena od 169 Kč. Vybarvovací fotodárky jsou vhodné na každodenní použití, barvy splňují všechny hygienické normy a jsou zdravotně nezávadné.

 

Sleva platí do 16.10.2020

akce na vybarvovací tašky s vaším potiskem

Vyvolání fotek A4 jen za 29 Kč


Dejte svým nejlepším fotografiím velikost!
Každý určitě nějakou pěknou fotku - ať už v mobilu nebo počítači. Využijte naší pravidelnou akci na velké fotky! Za pouhých 29 Kč Vám vyvoláme opravdové fotografie velikosti A4 (21x30 nebo 20x30 cm). Osobní odběr zdarma.

 

Sleva platí do 13.11.2020

 
Akce na vyvolání fotek A4

Prodejny AZ FOTO

Všechny tiskové fotoslužby

POTŘEBUJETE PORADIT? 
?
X