Videokamery

Stránkování Setřídit dle Zobrazit První volba dle

Zobrazit jen Přejít na

Zobrazit podle nastavení | Novinky | Porovnání modelů | Vyhledat videokamery | Najít příslušenství k modelu

Videokamery

Vyberte si ze široké nabídky digitálních videokamer od nejznámějších výrobců, jako jsou Canon, Samsung, Panasonic, Sony, EU3C nebo Evolve, které jistě uspokojí každého, ať jste úplný začátečník, pokročilý uživatel nebo profesionál. V e-shopu AZ FOTO naleznete vše od jednoduchých levných digitálních videokamer přes tradiční rodinné modely až po propracované pokročilé HD videokamery nebo profesionální digitální videokamery. Stačí si jen dobře vybrat.

Pro ty, co tápou, máme pár užitečných tipů. Je potřeba si uvědomit, co od své digitální videokamery očekáváte, jak intenzivně budete videokameru používat a pak si vybrat způsob záznamu nahrávky. Každý způsob má samozřejmě své pro a proti. V e-shopu AZ FOTO naleznete digitální videokamery s možností záznamu na paměťovou kartu, na mini DVD disk, na vestavěný harddisk či na tradiční miniDV kazetu.

Nejjednodušší a nejrychlejší je záznam na paměťovou kartu. Digitální videokamery s tímto typem nahrávání jsou vhodné zejména pro běžné používání a turistiku či sport. Na paměťovou kartu či vestavěnou paměť nahrajete své video. Následně kameru spojíte s PC či vložíte paměťovou kartu do čtečky a můžete záznam upravit či uskladnit na disku počítače nebo na DVD. Paměťovou kartu můžete samozřejmě používat opakovaně. Tyto videokamery jsou malé, lehké a existují i odolné podvodní varianty. Díky malým energetickým nárokům mají i většinou větší výdrž akumulátorů. Nahrávání na paměťovou kartu či do vestavěné paměti je typ záznamu budoucnosti.

Další možností záznamu nahrávky je mini DVD disk. Největší výhodou těchto digitálních videokamer je jednoduchost manipulace s natočeným záznamem. Video se nahraje na zmenšené 8 cm velké DVD (běžné DVD má 12 cm), které se následně můžete ppoužít v libovolném PC či běžném DVD přehrávači. Tento typ digitálních videokamer má však také několik nevýhod, například menší kapacitu (běžně 30 min na jeden disk), větší energetickou náročnost a velikost videokamer.

To vestavěný harddisk má paměťovou kapacitu nesrovnatelně větší. Na 30 GB harddisk se vejde více než 10 hodin záznamu, tudíž jsou tyto digitální videokamery vhodné například na rodinnou dovolenou. Záznam pak stačí jednoduše přehrát do počítače. Nemusíte s sebou nosit náhradní mini DVD disky nebo pásky a přitom bude vaše digitální videokamera vždy připravena k natáčení. Jedná se ovšem většinou o trochu větší a hmotnější modely. Nevýhodou je také větší energetická náročnost.

Digitální videokamery využívající pro záznam nahrávky mini DV pásky jsou k dispozici ve dvou třídách - v té nejlevnější základní a v té nejdražší poloprofesionální a profesionální. U základních modelů se jedná o přežívající způsob ukládání dat jenž pomalu ale jistě mizí. U proti modelů se jedná o analogový záznam jenž je nejkvalitnějším způsobem nahrávání.

Náš webshop nabízí možnost přímého porovnání parametrů až šesti digitálních videokamer najednou, jež Vám pomůže rychle zvolit tu nejvhodnější alternativu. V AZ FOTO si jistě vyberete tu svou digitální videokameru, která bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům
Nabídka digitálních videokamer nejznámějších výrobců. Od jednoduchých levných modelů přes tradiční rodinné modely až po propracované pokročilé HD videokamery a profesionální modely. Videokamery se záznamem na paměťovou kartu, na mini DVD disk, na vestavěný harddisk či na tradiční miniDV videokazetku.
první strana předchozí strana 3 produkty
1
další strana poslední strana
Gopro HD HERO3 White Edition

Gopro HD HERO3 White EditionVelmi malá nárazuvzdorná, vodotěsná a univerzální videokamerka s vestavěným fotoaparátem, která se hodí, pokud hledáte přístroj pro nahrávání videa v...
6.490,-

ks
techikona
?x
techikona
DVD
techikona
0
techikona
Li-Ion


Více o produktu | Fotografie produktu | Porovnat s...
Gopro HD HERO3 Silver Edition

Gopro HD HERO3 Silver EditionVelmi malá nárazuvzdorná, vodotěsná a univerzální videokamerka s vestavěným fotoaparátem, která se hodí, pokud hledáte přístroj pro nahrávání videa v...
8.990,-

ks
techikona
?x
techikona
DVD
techikona
0
techikona
Li-Ion


Více o produktu | Fotografie produktu | Porovnat s...
Gopro HD HERO3 Black Edition

Gopro HD HERO3 Black EditionVelmi malá nárazuvzdorná, vodotěsná a univerzální videokamerka s vestavěným fotoaparátem, která se hodí, pokud hledáte přístroj pro nahrávání videa v...
10.990,-

ks
techikona
?x
techikona
DVD
techikona
0
techikona
Li-Ion


Více o produktu | Fotografie produktu | Porovnat s...
první strana předchozí strana 3 produkty
1
další strana poslední strana

zavřít