Foto tiskárny

Stránkování Setřídit dle Zobrazit První volba dle

Přejít na

Zobrazit podle nastavení

Tiskárny

Tiskárny jsou pro mnohé z nás nepostradatelným doplňkem počítače, bez něhož bychom se prostě neobešli. Pokud jste však vášnivým fotografem, kterého již nebaví prohlížet si své výtvory pouze na monitoru počítače, rozhodně popřemýšlejte o nákupu termosublimační tiskárny.

Termosublimační tiskárny jsou určeny přímo pro tisk digitálních fotografií, jedná se o modernější a dokonalejší alternativu inkoustových tiskáren. Tyto tiskárny umožní tisk fotografií v opravdu vysoké kvalitě, protože při tisku používá sublimační proces. To znamená, že odstín barev je odstupňován podle toho, kolik je při natištění každého bodu obrazu použito tepla, proto mohou termosublimační tiskárny tisknout až několik miliónů odstínů barev. Při tisku je fotografie ještě opatřena lesklou povrchovou vrstvou, která jí chrání proti nečistotám a poškození.

Pro tisk fotografií v termosublimační tiskárně se používá speciální fotografický papír s lesklou či matnou povrchovou úpravou, jež můžete zakoupit v e-shopu AZ FOTO v kategorii Spotřební materiál - papíry. Výsledná fotografie je pak v té nejlepší kvalitě, která je srovnatelná s fotografiemi vytištěnými v profesionálním fotolabu.

V e-shopu AZ FOTO naleznete moderní termosublimační tiskárny od renomovaných výrobců, jakými bezpochyby jsou Canon, Fujifilm, Kodak, Panasonic a Sony, od domácích až po malé přenosné tiskárny s vlastním akumulátorem, které můžete brát kamkoliv s sebou. Některé termosublimační foto tiskárny lze připojit přímo k fotoaparátu a tisknout fotografie bez nutnosti použití počítače nebo mají slot na paměťové karty. Tyto foto tiskárny jsou pak vybaveny displejem pro lepší přehlednost a snadnou manipulaci a selekci fotografií pro tisk. Na výběr je ze široké škály modelů termosublimačních foto tiskáren od výše uvedených značek, záleží jen na tom, který z nich bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.
Nabídka termosublimační fotografických tiskáren jenž jsou určeny pouze pro tisk fotografií. Kromě toho zde naleznete i příslušenství pro tiskárny jako jsou různé kabely, akumulátory či pouzdra. Spotřební materiál pro tiskárny naleznete ve skupině Spotřební materiál - papíry.
první strana předchozí strana 1 produkt
1
další strana poslední strana
Canon Selphy CP820 White

Canon Selphy CP820 WhiteVelmi malá a kompaktní stolní termosublimační tiskárna pro domácí tisk kvalitních fotografií. Tiskárna je vybavena velkým LCD displejem s úhlopříčkou...
2.690,-

ks


Více o produktu | Fotografie produktu | Porovnat s...
první strana předchozí strana 1 produkt
1
další strana poslední strana

zavřít