Třináctilistové stolní kalendáře

stolní fotokalendáře

Třináctilostový stolnífotokalendář obsahuje 12 listů měsíců + jednu úvodní stránku a je svázán kroužkovou vazbou s kartonovým stojanem. Tyto kalendáře nabízíme ve dvou variantách tisku a dvou různých velikostech 25 x 13 cm a 30 x 15 cm.

- Digitální tisk - digitální laserový tisk na lesklý křídový papír o gramáži 250 g / m2.
- Fototisk - vyvolání klasickou chemickou cestou na lesklém fotografickém papíře.

Termín zpracování kalendářů je dle způsobu vyzvednutí a zadání 7 nebo 2 pracovní dny. Pokud máte více fotek a nemůžete se rozhodnout které vybrat, doporučujeme použít jednoduchou AZ Foto online sběrnu která umožňuje naskládat více fotek do jednoho měsíce a tímto si vytvořit naprosto unikátní kalendář přesně dle vašich představ. Dokonce můžete u každého měsíce vybrat jiné pozadí, označit některé dny jako pro vás významné (svátky, narozeniny, výročí) a využít spoustu dalších funkcí. AZfoto kalendář nemusí být od ledna do prosince ale lze je vyrobit od libovolného měsíce a roku. stolní kalendář - ukázka

Ceník kalendářů


Velikost a typ kalendáře Typ tisku Cena
Standard 7 dní Expres 2 dny*
25 x 13 cm na šířku Fototisk 319,- 383,-
25 x 13 cm na šířku Digitální tisk 249,- 299,-
30 x 15 cm na šířku Fototisk 399,- 479,-
30 x 15 cm na šířku Digitální tisk 299,- 359,-
Uvedené ceny platí pro objednávky zadané přes online sběrnu. Kalendář Vám můžeme zhotovit z dodaných fotografií za poplatek 100Kč.
*) umožňuje-li způsob odběru

Online objednání fotokalendářů


Pomocí naší online sběrny si jednoduše vytvoříte originální fotokalendář z vlastních fotek který prostřednictvím internetu odešlete ke zpracování. Nemusíte stahovat žádný program na výrobu kalendářů, stačí nahrát třináct fotek a vybrat hezký vzor. Fotokalendář si zdarma vyzvednete na některé naší prodejně v Praze a Brně.

Fotokalendář z papírových fotografií a negativů


Pokud máte fotografie v papírové podobě nebo na nagativu, můžete si vytvoření fotokalendáře objednat na některé naší prodejně. Prodejny v centru Brna, na ulici Solniční 200m od náměstí Svobody, v OC Zvonařka na Ústředním autobusovém nádraží a nedaleko dopravního uzlu Mendlovo náměstí na ulici Pekařská. Nebo v Praze na Václavském náměstí. V případě výroby fotokalendáře na prodejně se účtuje příplatek.

Fotokalendář jako nejoblíbenější vánoční dárek


Kalendáře s vlastními fotkami se staly každoroční součástí mnoha vánočních nadílek. Jedná se o jeden z nejosobnějších dárků který dělá radost nejen babičkám po celý rok.
detail stolního fotokalendáře-1
detail stolního fotokalendáře-2
detail stolního fotokalendáře-3

zavřít