Služby pro profesionály

AZ FOTO nabízí služby v oboru zpracování fotografií nejen běžným uživatelům, ale i profesionálním fotografům. V takovém případě je přístup i ceník individuální dle potřeb zákazníka a objemu fotoprací.

Pokud si přejete bližší informace, kontaktujte nás prosím:

Brno pan Dobrozemský solnicni@azfoto.cz

Nabízíme profesionální zpracování


Našich služeb využívají fotografové


Jakub Ludvík


Jeden z nejpřednějších českých fotografů. Portrétování státníků, celebrit, české hokejové reprezentace, umělecká fotografie.
www.jakubludvik.czBabyphoto - Věra Zlevorová


Fotoateliér Babyphoto Brno je zaměřený na fotografie v těhotenství, foto miminek a dětí, portrétní a rodinné fotografie a umělecký akt. Fotografka Věra Zlevorová je proslavená svým nezaměnitelným BabyPhoto® stylem aranžované dětské fotografie za použití rekvizit a kostýmů.
www.babyphoto.cz, www.detskafotografie.cz, www.beautyphoto.cz, www.babyphoto.euMiroslav Herman


Známý brněnský fotograf s klasickým fotografickým vzděláním, dlouholetou praxí a moderní špičkovou technikou, poskytuje ve skvělých dodacích lhůtách, vedle kvalitních fotografií i videozáznamy na vysoké profesionální úrovni.
www.hermanfoto.kvalitne.czMarcela Kramářová


V centru Brna pro vás otevřela příjemný rodinný ateliér se spoustou dekorací. Specializuje se na focení novorozených miminek, větších dětí, celých rodin, glamour aktů, portrétů a také svateb.
www.fotoatelier-brno.czJiří Velecký


Fotograf zaměřující se na skupinové fotografie, například fotografování školních tříd.


Henrich Kubík


Fotograf zaměřující se na rodinné fotografie od těhotenství, dětí přes portréty, páry až po svatby. Příjemná možnost fotografování i přímo v pohodlném prostředí Vašeho domova.
www.hk-photo.cz


zavřít