Kalendáře

ukazka stranky Různých kalendářů lze nalézt všude možně habaděj. Ovšem my nenabízíme ledajaké kalendáře, ale kalendáře které si navrhnete sami a s Vašimi fotografiemi. Umíme jak jednoduché jednolistové kalendáře s Vašimi fotografiemi, tak i propracované 13-ti listové nástěnné (12 měsíců +první strana).

A u těchto kalendářů máte zcela volnou ruku v jejich navržení. Pomocí naši on-line sběrny fotoprací si můžete sestavit kalendář přesně podle Vašich představ. Můžete volit podklad stránky, umístění a počet vašich fotografií na stránce, formát a velikost kalendáře, parvu tvar a typ písma jakož i barvu kroužkové vazby. U některých kalendářů můžete též vložit i vlastní popisky fotografií. Celkový počet všech možností nastavení je vyšší nežli 10 biliónů. Pochopitelně při zadávání ihned vidíte náhled Vašeho kalendáře.

schema kalendare A když si nechcete vyhrát s každou stránkou ale preferujete jednoduchost a rychlost? I na Vás myslíme. Prostě si pouze zvolíte jednu z předpřipravených šablon a pouze přiložíte Vaše fotografie. Vše ostatní se nastaví automaticky.

ukazka stranky A že je zrovna červenec nebo srpen? Nevadí, u nás si můžete vybrat jakým měsícem kalendář začnete. Můžete klidně začít srpnem 2014 a skončit červencem 2015. Kalendáře vyrábíme sami v našich laboratořích a proto můžeme zaručit jak vysokou kvalitu zpracování tak i rychlost.

Standardní termín zpracování je 7 pracovních dnů. Expresní zpracování trvá 2 pracovní dny při vyzvednutí na prodejnách v Brně a 3 pracovní dny při vyzvednutí v Praze nebo zaslání spediční službou. V případě zájmu o expres je potřeba požadavek vepsat do poznámky. Příplatek za expres činí 20% ze standardní ceny kalendáře.

13-ti listové kalendáře


12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář

Vlastnoručně navržené 13-ti listové kalendáře jsou oblíbeným a vděčným dárkem a to nejen k vánocům. U nás máte možnost výběru z 12-ti formátů (velikostí) od nejmenšího kalendáře 13x18 až po největší 40x57. K dispozici jsou jak nástěnné varianty tak i klasických stolních kalendářů. Kalendáře jsou vázané kroužkovou vazbou jejíž barvu si samozřejmě můžete vybrat (k dispozici černá, stříbrná a bílá).

Velmi jednoduché rozhranní naší sběrny Vás krok za krokem provede celou tvorbou kalendáře. Sami si můžete vybrat zdali dáte přednost jednoduché cestě s méně možnostmi nastavení nebo složitější cestě s desítkami voleb a biliónem možných kombinací.

Rozměry, ceny a další informace o kalendářích naleznete zde.

Jednolistové kalendáře


12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář 12+1 kalendář

Jednoduché jednolistové kalendáře na celý rok s Vaší fotografií. U těchto kalendářů nabízíme množství různých vzorů do kterých pouze vložíte Vaše fotografie.

zavřít