XXL Fotokalendář A2 (40x57cm)

fotokalendáře nástěnné XXL

XXL nástěnný měsíční fotokalendář s velkým plánovacím kalendáriem, kam lze tužkou dopisovat poznámky, aby se na nic nezapomnělo...

Krásný kalendář s opravdu velkou plochou pro Vaše fotografie a kalendáriem obsahujícím jmeniny a státní svátky. Počet vložených fotografií a jejich rozložení je pouze na Vás. Můžete libovolně vkládat text, nebo fotografie oživit rámečky a kliparty z bohaté nabídky našeho programu.
Kalendář z vlastních fotek si jednoduše objednáte pomocí aplikace AZ FOTO AlbumMaker, která je k dispozici zcela ZDARMA dokáže kromě fotokalendáře vytvářet také fotoknihy, fotosešity, fotoobrazy a fotopexeso.

Využijte AKCE na nejoblíbenější formáty nástěnných fotokalendářů z vlastních fotek! Sleva platí do 17.2.2019 pro online objednávky zaslané přes online sběrnu na www.azfoto.cz . Ve slevě jsou rozměry A4, 25x38 a A3 v digitisku.Více o programu Albummaker 7.1.


TIP na levný novoroční dárek:


Využijte AKCE na nejoblíbenější formáty nástěnných fotokalendářů z vlastních fotek! Sleva platí do 17.2.2019 pro online objednávky zaslané přes sběrnu na www.azfoto.cz . Ve slevě jsou rozměry A4, 25x38 a A3 v digitisku.fotoakalendář náhled1

Fotokalendář o velikosti A2 s 12 listy pro 12 měsíců a jedním rubovým listem. Jedná se o nástěnný měsíční kalendář s kovovou kroužkovou vazbou uprostřed. V kalendáři jsou zvýrazněny víkendy, státní svátky a obsahuje jednotlivé jmeniny. Rozložený kalendář má velikost 40x57 cm, složený pak 40x28.5 cm, přitom horní prostor kalendáře je celý vyhrazen pro Vaši fotografii.

Kalendář je vytištěn na kvalitní křídový papír a dodává se již kompletně sestavený a připravený pro pověšení na stěnu. Ideální vánoční dárek.

Cena 899,-


fotoakalendář náhled2Fotokalendář A2 12+1

- nástěnný měsíční kalendář s kovovou kroužkovou vazbou uprostřed

- kalendárium obsahuje státní svátky a jmeniny

- rozměry 40x57cm (složený 40x28,5cm)

- prostor pro fotografii 40x28,5cm

- vytištěno na kvalitní křídový papírCeník kalendáře


Velikost Cena
Standard 7 dní Expres*
Kalendář XXL - 40x57 na výšku 899,- 1049,-
*) EXPRES je 3dny pro Brno, 4dny Praha a zaslání na adresu
korekce fotek grafikem - 3Kč / ks
zavřít