Fotodárky

fotodárky


Fotodárky s Vaší fotkou, logem, obrázkem, nápisem nebo grafikou.

Hledáte nevšední, originální a přitom osobní dárek? Vyrábíme desítky předmětů denní potřeby s Vašimi fotografiemi. Hrnky, kalendáře, fotoobrazy, korbely, puzzle, trička, zástěry, vlaječky, podložky pod myš, pokladničky, plyšáky, polštářky... To vše s Vaší fotografií či dokonce s několika fotografiemi.

Mnoho fotodárků nabízíme v několika barevných variantách s možností volby dalších parametrů jako například přechod okraje fotografie do ztracena, volitelná dárková krabička či s volbou umístění fotografie na předmětu.

Fotodárek jednoduše objednáte přes on-line sběrnu nebo na prodejnách v Praze či v Brně. Většinu fotodárků vyrábíme přímo na prodejnách, proto je výroba rychlá a nemusíte dlouho čekat. Nabízíme také expresní vyhotovení.

Fotoplátna


ukazka obrazu

objednat
Dokážeme udělat fotoplátno z Vašich fotografií. Je to krásný doplněk jakéhokoliv interiéru. Je vytištěno na kvalitním plátně a napnuté na dřevěný blind rám. Vzhledem ke způsobu napnutí padne cca 2.5 cm z každého okraje plátna na ohyb na rámu.

Hotové fotoplátno si lze vyzvednout v našich pobočkách v Praze či Brně, nebo si jej lze nechat zaslat kdekoliv po celé ČR. Vaše fotoplátno vyhotovíme a dodáme do 5 pracovních dnů.

Fotoplátno lze objednat v různých velikostech od malých obrazů 20x30 cm až po velké plátno 70x90 cm. Nabízíme také čtvercové a panoramtické formáty.Fotoplátno lze pověsit na zeď jak na šířku, tak na výšku.

Hrnky


ukázka hrnku ukázka hrnku ukázka hrnku

objednat
Umíme nejen klasické bílé hrnky, ale i celobarevné hrnky černé či velmi pěkné bílé hrnky s barevnou obrubou nebo barevným vnitřkem. Na výběr je černá, modrá, vínová, zelená a žlutá barva. Nabízíme též hrnky magické - hrnky kde je fotografie skryta pod barvou a teprve v okamžiku nalití horkého nápoje do hrnečku celý hrnek zbělá a odhalí fotoggrafii. I magické hrnky lze objednat v různých barvách ovšem efekt "objevení se fotografie" je nejpůsobivější u černého magického hrnku.

Pro pijáky máme i zvětšený hrnek MAX o objemu 400 ml. A pro děti kolekci hrnečků s oušky ve tvaru zvířátek jako například delfínek, tygr, králíček, dalmatin, koník, zebra nebo žirafa. Velmi efektní je též hrnek z matného varného skla.

U většiny hrnečků nabízíme možnost volby umístění fotografie (pro praváka, pro leváka či kolem dokola) a možnost volby okraje fotografie (ostrý okraj, fotografie či do ztracena nebo fotografie až k okraji hrnku).

Parametry hrnků

Korbely a půllitry


ukázka korbelu ukázka korbelu

objednat
Zejména muže potěší naše široká nabídka korbelů a půllitrů. Od klasického až po masivní skleněný korbel s vějířově zdobeným dnem nebo keramický zdobený korbel se zlatými linkami a plastickou bordurou.

U většiny korbelů nabízíme možnost volby umístění fotografie (pro praváka, pro leváka či kolem dokola) a možnost volby okraje fotografie (ostrý okraj, fotografie či do ztracena nebo fotografie až k okraji hrnku).

Parametry korbelů

Polštářky


ukázka polštáře ukázka polštáře ukázka polštáře

objednat
Při odpočinku jistě oceníte velmi příjemné polštářky s Vaší fotografií. Polštářek je pochopitelně složen z potisknutého povlečení a vlastního polštářku. K dispozici i polštářek ve tvaru srdce.

Dopručujeme při objednávce volbu okraje do ztracena, která vypadá přirozeněji než ostrá hrana fotky.

Parametry polštářků

Fotoknihy


ukazka fotoknihy

Z Vašich fotografií uděláme hezkou fotoknihu s tvrdými deskami, nebo fotosešit. Místo toho, aby jste si vybírali album a vkládali do něj své fotografie si nyní můžete vytvořit fotoknihu zcela podle svého přání. Editace fotoknihy je zcela jednoduchá pomocí programu AZ FOTO Albummaker, který si lze z této stránky zdarma stáhnout. Pouze si stáhnete tento program, nainstalujete, vytvoříte si vlastní fotoknihu v příjemném uživatelském prostředí, a objednáte si ji.

Program obsahuje velké množství různých vzorů knih, různá pozadí na stránky a obrázky pro dotvoření Vaší fotoknihy. Program svým ovládáním i možnostmi připomíná pokročilé grafické editory a lze v něm snadno a rychle vytvořit nádherné fotoknihy. Přitom dovoluje pokročilejším uživatelům, aby si se svou fotoknihou dostatečně vyhráli.

Hotovou fotoknihu si lze vyzvednout v našich pobočkách v Praze či Brně, nebo si jí nechat zaslat kdekoliv po celé ČR. Vaši fotoknihu vyhotovíme do 7 dní běžně, nebo expres do 3 dnů při osobním odběru na některé z našich prodejen v Brně, či do 4 dnů pro ostatní možnosti odběru.

albummaker

albummaker


Fotopexeso


ukázka pexesa

Program AZ FOTO Albummaker, který si lze z této stránky zdarma stáhnout umí vytvořit také pexeso z Vašich fotografií. K pexesu je dodávána také papírová krabička s fotografií dle Vašeho výběru

Fotopexeso se skládá ze 64 nebo 32 hracích kartiček. Pexeso je tištěno na křídový papír a jedna kartička má velikost 5 x 5 cm. Na výběr jsou různá pozadí kartiček a tak si můžete vytvořit svá vlastní pexesa z obrázků své dovolené, rodiny a dalších. Pexeso dodáváme nerozstříhané.

Hotové fotopexeso si lze vyzvednout v našich pobočkách v Praze či Brně, nebo si jí nechat zaslat kdekoliv po celé ČR. Vaše fotopexeso vyhotovíme do 7 dní běžně, nebo expres do 3 dnů při osobním odběru na některé z našich prodejen v Brně, či do 4 dnů pro ostatní možnosti odběru.

albummaker

albummaker


Puzzle z Vaší fotografie


ukázka puzzle ukazka puzzle

objednat
Z Vaší fotografie umíme udělat puzzle. A nejen jedno, ale celou škálu velikostí a množství dílků. Nejmenší puzzle má rozměry A5 (12.7 x 17.8 cm) a pouhých 24 dílků, kdežto to největší je velikosti A0 (102 x 78 cm) s úctyhodnými 1.748 dílky.

Kromě klasických puzzle nabízíme i speciální puzzle magnetická (můžete skládat např. na dveřích ledničky) nebo puzzle ve tvaru srdce a to hned dvou velikostí.

Parametry puzzle

Trička, zástěry, bryndáčky, polštářky a další textílie


ukazka ukazka ukazka

objednat
Bílé tričko s Vaší fotografií již není nic neobvyklého. Ovšem u nás si můžete i vybrat kam chcete umístit Vaši fotografi. Dopředu nebo dozadu? Nebo snad na ramena? Nebo jinam? Nabízíme nejen bílá trička, ale i celobarevná a velmi pěkná bílá trička s lemem a barevnými pruhy v několika barvách. Nabízíme i dětské velikosti!

Pro kuchaře a kuchařky je k dispozici malá či velká zástěra s Vaší fotografií a pro malé jedlíky bryndáčky s modrým nebo červeným lemem.

Parametry textílií

Hodiny


ukazka ukazka ukazka

objednat
Potřebujete nástěnné hodiny? A co nějaké vlastní s Vaší fotografií? Vyrobíme je pro Vás ve třech barevných variacích a samozřejmě včetně hodinového strojku a baterií. Stačí jen vybalit, zapnout a pověsit.

Parametry hodin

Další fotodárky


ukazka ukazka ukazka ukazka

objednat
Pro děti máme různé druhy roztomilých plyšáků v tričku s Vaší fotografií. A to medvídka, soba s červenou čepičkou, králíčka, opici, slona a další... Tričko lze z plyšáka sundat a vyprat.

Z dalších fotodárků nabízíme například keramickou pokladničku s Vaší fotografií (je možné vyprázdnit bez poškození), vlaječky či textilní tašky s fotkou a podložky pod myši a pod sklenice.

Parametry ostatních fotodárků

Fotokaledáře


ukázka ukázka

objednat
Fotokalendář je celoroční vzpomínka na krásné chvíle, známé lidi či zajímavá místa. Vytvořte si vlastní fotokalendář a obdarujte vaše blízké celoroční vzpomínkou. Fotokalendářů je několik typů, ze kterých si zajisté vyberete. Jejich výroba je uživatelsky jednoduchá a lze provést z jakýchkoli obrázků nebo fotek.
Nástěnný nebo stolní fotokalendář je velmi oblíbený vánoční dárek.

fotokalendáře

Digitisk plakátů


ukazka ukazka ukazka

objednat
Umíme tisknout nejen kvalitně, ale i levně pomocí digitálního tisku. Výsledné plakáty tištěny na kvalitní papír a k dispozici jsou tři různé rozměry plakátu 30 x 40 cm, A3 a A4. Vše za velmi zajímavé ceny.

zavřít