Neviditelný podpis fotek

ADP SMI logo Publikujete fotografie na Internetu a trápí Vás, že si může kdokoliv Vaši fotografii stáhnout a vystavit na svých stránkách? Pak tu pro Vás máme řešení - specializovaný program jenž neviditelně podepíše Vaše fotografie.

Podpis je umístěn přímo v obrázku, nevyužívá EXIF ani jiné tagy a je lidským okem nepostřehlutelný. Navíc je odolný proti většině úprav fotografií - změně velikosti, jasu, kontrastu, jpeg kompresi až do 60% změně velikosti od 110% do 55%, PrintScreen & Vložit operaci, a dokonce i proti ořezu.

K dispozici je i možnost viditelného vodoznaku snímku a to současně s neviditelným podpisem.

Součástí programu je i roční členství zdarma v systému Image Spider. Tento systém aktivně prochází Internet a kontroluje zobrazené obrázky. Pokud narazí na Vaše podepsané fotografie tak Vás obratem automaticky kontaktuje emailem s umístěním Vašich fotografií. V současné době je kontrolováno víc jak 7.2 milionu stránek a víc jak 15 milionu fotografií.

Program je přeložen do angličtiny, francouzštiny, češtiny, slovenštiny, němčiny, ruštiny, holandštiny, italštiny, polštiny, španělštiny, čínštiny, portugalštiny a bulharštiny. K dispozici je 32 bitová i 64 bitová verze pro Windows.

Výrobcem je česká firma. Více o výrobci.

Verze ke stažení


Sign My Image
Shareware
32 bit verze (600 kB)
64 bit verze (450 kB)
VS2005
nezbytná knihovna
Windows XP, Vista, Windows 7 (2.3 MB)
  • Nutné pro běh na operačních systémech Windows.

zavřít