Minilab AZ FOTO Brno Solniční


Výběr prodejny | O nás | Obchodní podmínky

Vyvolání filmu - minilab Brno Solniční


Film Doba vyvolání Cena
Standard Expres
Barevný kinofilm (film 135, proces C-41)
Kinofilm barevný Vyvolání negativu, bez fotografií. 1 den/expres 89,- 109,-
APS film
APS film Vyvolání negativu +index print 1 den/expres 139,- 159,-
Barevný svitek (film 120, proces C-41)
Film 120 barevný Vyvolání negativu. 1 den/expres 99,- 119,-
Černobílý kinofilm (film 135)
Černobílý kinofilm Vyvolání negativu. 5 dnů 120,-
Černobílý svitek (film 120)
Film 120 černobílý Vyvolání filmu. 5 dnů 120,-
Diapozitivní kinofilm (film 135, proces E-6)
Kinofilm dia Vyvolání filmu. 5 dnů 170,-
Diapozitivní svitek (film 120, proces E-6)
Film 120 dia Vyvolání filmu. 5 dnů 170,-
Nový nejdokonalejší minilab naší společnosti naleznete na naší prodejně v Brně Solniční 5. Digitální minilab Noritsu QLS-3701 HD se skládá ze skenerového obrazového pracoviště a skeneru HS-1800 a z vyvolávacího procesoru. Minilab QSS-37HD využívá nově vyvinutý laserový osvit (engine), který nabízí dosud nevídané rozlišení 640 dpi ve fázi hlavního i vedlejšího skenování. Výsledkem jsou fotografie s pětinásobným počtem pixelů oproti fotografiím vytištěným na dosavadních minilabech. Všechny tyto pixely navíc se projeví v jemném zobrazení detailů. Fotografie tak získávají rozměr, jaký jim jiné minilaby nedokáží dodat. Fotografie jsou zhotovovány na vysoce kvalitní papír FUJIFILM DIGITAL.

Zařízení umožňuje zhotovit snímky jak z běžných barevných a černobílých negativů či diapozitivů (135-kinofilm, 120, 220-svitek, APS), tak i z digitálních obrazových souborů. Připojené externí DTP pracoviště umožňuje zpracovat soubory z různých datových nosičů. Minilab každý obrázek z filmu automaticky převede do digitální podoby a navíc oproti běžnému digitálnímu zpracování automaticky upravuje ostrost, kontrast, přeexponovanost nebo podexponovanost filmu a zkreslení v rozích fotografie. Též je možnost manuální korekce dle přání zákazníka. Díky zpracování obrazu v digitální podobě je možné vyrobit černobílou, nebo různě tónovanou fotografii i z barevného filmu. Samozřejmostí je korekce červených očí způsobených bleskem, vkládání textu, libovolné výřezy a různé fotomontáže včetně renovace poškozených fotografií.

Minilab umí automatické zpracování fotografií ve formátu RAW (raw image data). Na základě smlouvy se společností Adobe Systems obsahuje EZ Controller software pro konverzi formátu RAW. Soubory se z tohoto formátu převádějí do formátu DNG a kvalita snímků se poté zvyšuje pomocí technologie zpracování fotografií AccuSmart vyvinuté společností Noritsu Koki. S využitím této technologie zpřístupněné uvedenou smlouvou vyvinula společnost Noritsu Koki systém, který automaticky vytváří fotografie stejným základním postupem, jako u klasického negativního filmu. To znamená, že tisk
formátu RAW nevyžaduje žádná další opatření. Tyto objednávky lze zpracovat stejně jako kterékoliv jiné.

Zhotovovat fotografie je možné jak z řady filmů a i z celé řady digitálních médií. Pro korektní načtení z digitálních předloh je nutné, aby se jednalo o soubory JPEG nebo BMP v RGB kódování (standard) nebo o soubory RAW. V případě jiných formátů a kódování (CMYK, indexová barva) je nutné tyto soubory převést na některý podporovaný formát. Tento převod je možné uskutečnit za příplatek i jako součást služby. Náš profesionální personál je připraven
vyhovět i Vašim neobvyklým požadavkům.

Podrobné informace, návody a ukázky jak přesně připravit fotografie pro digitální minilab naleznete v části příprava dat pro minilab. Pro objednávku fotografií je též možno využít naší ON-LINE sběrny.
Solniční 5
602 00 Brno
Tel +420 542 218 064
Email foto@azfoto.cz
Pondělí 8:30-18:00
Úterý 8:30-18:00
Středa 8:30-18:00
Čtvrtek 8:30-18:00
Pátek 8:30-18:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
0

Mapa


zavřít