Partnerský program

ADP Tools logo ADP Tools


Malý ale velmi dynamický a perspektivní výrobce specializovaných programů a nástrojů pro digitální fotografii. Zejména produkt Sign My Image je celosvětově unikátní a umožňuje podepsat neviditelným podpisem Vaši fotografii včetně možnosti jejího vyhledání podle podpisu na Internetu. Podpis je vysoce odolný a přečká i značně velkou úpravu fotografie.

Dalším produkt potěší všechny milovníky nízkoosvitové fotografie - program Denoise My Image nabízí zatím celosvětově nejdokonalejší odšumovací algoritmus jenž zachovává hrany i detaily snímku.

Canon Name Partner logo Canon Name Partner


Jsme členy partnerského programu předního výrobce fototechniky - firmy Canon.

Členství v tomto programu zaručuje, že naši prodavači jsou řádně odborně vyškoleni v kompletním sortimentu Canon fotoaparátů a příslušenství. Proto veškerý náš personál pravidelně absolvuje odborná školení pořádaná zastoupením firmy Canon. Za našimi pulty tak naleznete skutečné odborníky na sortiment Canon.

FDI logo FDI


Fujifilm Digital Imaging - FDI jehož jsme členy, je sdružení zpracovatelů digitální a analogové fotografie využívajících špičkových minilabů Fujifilm Frontier a originálních papírů a fotochemikálií. Čtyři z našich šesti digitálních minilabů jsou právě minilaby Fujifilm Frontier.

FDI funguje jako ochranná známka zaručující vysokou kvalitu zpracovávání a vyhotovování fotografií. Na našich minilabech je tak zaručeno, že vždy využíváme pouze originální chemii a fotoapapír a naši laboranti a laborantky jsou jedněmi z nejlepších ve svém oboru.

Nikon Partner logo Nikon Partner


Jsme členy partnerského programu předního výrobce fototechniky - firmy Nikon.

Členství v tomto programu zaručuje, že naši prodavači jsou řádně odborně vyškoleni v kompletním sortimentu Nikon fotoaparátů, příslušenství a dalekohledů. Proto veškerý náš personál pravidelně absolvuje odborná školení pořádaná zastoupením firmy Nikon přímo pro naši společnost. Za našimi pulty tak naleznete skutečné odborníky na sortiment Nikon.

Olympus Club logo Olympus Club


Jsme členy partnerského programu předního výrobce fototechniky - firmy Olympus.

Díky tomuto členství například naleznete novinky Olympus na našich pultech o něco dříve nežli u měnších prodejců fototechniky.

Členství v tomto programu zaručuje, že naši prodavači jsou řádně odborně vyškoleni v kompletním sortimentu Olympus fotoaparátů, příslušenství a dalekohledů. Proto veškerý náš personál pravidelně absolvuje odborná školení pořádaná zastoupením firmy Olympus přímo pro naši společnost. Za našimi pulty tak naleznete skutečné odborníky na sortiment Olympus.

Panasonic Foto Partner logo Panasonic Foto Partner


I jeden z nejoblíbenějších výrobců fototechniky - Panasonic - má svůj foto klub prodejců jehož jsme členy.

Členství v tomto klubu zaručuje, že naši prodavači jsou řádně odborně vyškoleni v kompletním sortimentu Panasonic fotoaparátů a příslušenství.

Samsung Foto Klub logo Samsung Foto Klub


Jsme členy klubu prodejců jednoho z největších výrobců elektronických zařízení na světe - firmy Samsung.

Toto členství zaručuje, že naši prodavači jsou na slovo vzatí odborníci v sortimentu Samsung a tak Vám mohou být vždy nápomocni. Pro zachování tohoto stavu veškerý náš personál pravidelně absolvuje odborná školení pořádaná zastoupením výrobce.

zavřít