O nás

AZ FOTO s.r.o.

AZ FOTO s.r.o.

Sídlo firmy Kanceláře
IČO 292 80 605 Solniční 5 Solniční 5
DIČ CZ292 80 605 602 00 Brno 602 00 Brno
Č.účtu 6347332001/5500 Tel +420 542 218 064 Tel +420 542 218 064
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C., vložka 70644.
Email kancelar@azfoto.cz Email kancelar@azfoto.cz

Webmaster Technické informace
Email webmaster@azfoto.cz Email informace@azfoto.cz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

AZ FOTO s.r.o.


Jsme síť maloobchodních prodejen zaměřená na prodej sortimentu Foto-Kino-Dalekohledy a s tím souvisejícího příslušenství. Naše prodejny jsou vybaveny vlastními minilaby pro profesionální zpracováni fotografií.

Můžete u nás zakoupit výrobky renomovaných fotoznaček jako OLYMPUS, FUJIFILM, CANON, NIKON, PANASONIC, SONY, PENTAX, SAMSUNG, CASIO, BRESSER, HAMA, KODAK a všech ostatních výrobců fotosortimentu. Zboží, které není momentálně skladem pro Vás rádi objednáme.

Firma AZ FOTO s.r.o. působí na fotografickém trhu již od roku 1990 a v současné době provozujeme 4 prodejny (Praha, Brno). Všechny naše prodejny jsou vybaveny miniatelierem pro průkazové foto na počkání.

Naše digitální fotolaboratoře jsou například zařazeny do úzkého kruhu profesionálních laboratoří FUJIFILM DIGITAL IMAGING STATION (FDI) či KODAK EXPRESS podléhajících přísné kontrole kvality služeb. Tato kontrola Vám mimo jiné zajišťuje odborný přístup našeho personálu a samozřejmostí je výborná kvalita u nás zhotovených fotografií.

Specializujeme se na amatérské i profesionální fotozakázky, klasické i digitální, včetně scanování s možností archivace. Nabízíme též digitální fotomontáže, renovace poškozených fotografií, retuše, ... a to vše na nejkvalitnějším zařízení z tohoto oboru, digitálních minilabech FUJIFILM a NORITSU NORITSU QLS-3701 HD, Frontier 340, NORITSU QSS-3211 DLS v Brně. Na prodejně v Brně na Solniční vyrábíme též fotoknihy a fotosešity (pomocí našeho programu AZ FOTO AlbumMaker si jednoduše vytvoříte vlastní návrh), fotoobrazy a různé fotodárky (potisk hrnků, triček, puzzlí a další .....).

Loga


Původní logo AZ FOTO.
Původní logo AZ FOTO. V současné době je nahrazeno novým logem.
Nové progesivní logo AZ FOTO.
Staré logo. V současné době je nahrazeno novým logem.
Nové progesivní logo AZ FOTO.
Nové progesivní logo AZ FOTO.


zavřít