Nové vzory fotokalendářů se slevou až 200Kč

Pondělí 5.10.2015 15:56

Pro letošní vánoce jsme nachystali nové vzory kalendářů,takže si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Přesvědčte se sami a ušetřete až 200Kč – do 15.11.2015.

Zlevnili jsme nejoblíbenější velikosti nástěnných 13-tilistových fotokalendářů. Digitální tisk na tvrdém lesklém křídovém papíře o gramáži 250 g/m², zaručující vysokou kvalitu.Myslete na pořízení dárků již nyní a objednejte si kalendář se slevou! (nabídka platí pouze do 15.11.2015) Nejen že se vyhnete předvánočnímu stresu z nakupování dárků, ale také ušetříte až 200Kč za jeden kalendář.Kalendáře zhotovujeme do 7 pracovních dnů, jejich objednání je uživatelsky jednoduché a lze provést z jakýchkoli obrázků či fotek. Kalendáře, stejně jako všechny naše dárkové předměty můžete vyzvedávat na našich prodejnách v Praze a Brně, nebo si je můžete nechat zaslat domů, či do práce.

Fotokalendář není jen dárek, fotokalendář je celoroční vzpomínka na krásné chvíle, známé lidi či zajímavá místa.Ondřej Šimůnek


články

Víme kde se co šustne


Pravidelně sledujeme dění ve fotografickém světě a přinášíme Vám aktuální novinky, postřehy, zprávy o slevách a výhodných akcích, ale i návody a doporučení jak fotografovat.

Poslední články | RSS kanál


zavřít