Podzimní akce A4 za 29,-

Středa 30.9.2015 14:14

 • K vyzvednutí do 24hod
 • Pouze 29Kč místo 65-70Kč
 • Platí od 1.10. do 31.10.2015
 • Objednání on-line i na prodejnách

 • Každý kdo má nějakou fotku, - ať už v mobilu, počítači nebo na filmu, může využít naší každoroční akci. Za pouhých 29Kč Vám vyvoláme opravdové fotografie velikosti A4 (21x30 nebo 20x30 cm). Termín zpracování je standardních 24 hodin, takže dnes objednáte a zítra vyzvednete na některé naší prodejně v centru Prahy nebo Brna.
  Fotografie jsou vyvolány klasickou, takzvaně „mokrou cestou“ – samozřejmě i ty digitální z vašich digitálů, mobilů a tabletů – a jak je to možné ?? Pro osvětlení fotografického papíru se nepoužije žárovka a film, ale laserový paprsek. Tato technologie zaručuje maximální vykreslení detailů a barev. Díky použití originálních materiálů KODAK a FUJIFILM, vydrží fotky stejně barevné a syté i několik desetiletí. Také to vědí profesionální fotografové, kteří u nás vytváří své zakázky. Ti především oceňují individuální přístup a rychlost zpracování, kterých jsme schopni dosahovat díky umístění vyvolávacích minilabů přímo na prodejnách v centru Prahy a Brna. Pro Vaši maximální spokojenost provádíme manuální barevné korekce na každé fotografii zvlášť. Pro vyvolání A4 fotek stačí rozlišení 2538 x 1692 pixelů, to jsou asi 4,2 megapixely.
  Vaše dotazy zodpovíme na našem facebooku.

  Cena 29Kč je konečná včetně DPH. Na akci se nevztahuji další slevy.

  Ondřej Šimůnek


  články

  Víme kde se co šustne


  Pravidelně sledujeme dění ve fotografickém světě a přinášíme Vám aktuální novinky, postřehy, zprávy o slevách a výhodných akcích, ale i návody a doporučení jak fotografovat.

  Poslední články | RSS kanál


  zavřít