Fotokniha plná vzpomínek nejen z dovolené se slevou 64%

Úterý 25.8.2015 10:09

Už jste zkusili objednat naši fotoknihu?

Nyní se slevou 64% pořídíte 22x29cm velkou fotoknihu obsahující až 72stran. A to už je opravdu velká kniha, která pojme i dvě stě Vašich fotek.

Pro vytvoření fotoknihy stačí stáhnout program AlbumMaker ve kterém knihu jednoduše seskládáte a odešlete ke zpracování. Kniha bude do 7 dnů nachystaná k vyzvednutí na některé naší prodejně nebo odeslaná poštou.

Z původní ceny 1 099Kč zaplatíte pouze 399Kč, ušetříte tím 700Kč !!! Počet stránek může být v rozmezí 32 až 72 za akční cenu 399Kč.

Akce platí od 1.9. do 30.9.2015. Běžně knihy tiskneme do 7 dnů, můžete si ale objednat i expresní zpracování.Fotokniha má pevné desky z knihařské lepenky, které jsou potažené zalaminovaným plnobarevným tiskem. Knižní blok má pevnou šitou vazbu, z které žádná stránka nikdy nevypadne. Stránky jsou z kvalitního lesklého křídového papíru potištěného digitální laserovou technologií.


Program AlbumMaker pro tvorbu fotoknih:

Ukázky fotoknih:

Ondřej Šimůnek


články

Víme kde se co šustne


Pravidelně sledujeme dění ve fotografickém světě a přinášíme Vám aktuální novinky, postřehy, zprávy o slevách a výhodných akcích, ale i návody a doporučení jak fotografovat.

Poslední články | RSS kanál


zavřít