Dokladové fotky? Jedna za 19,90! - A na počkání?

Pátek 3.7.2015 10:19

Ztratili jste doklady nebo jenom potřebujete hodně fotek třeba k životopisu?

Právě vám nabízíme 8 kusů dokladových fotografií pouze za 159,- a to i s profesionálním vyfocením!

Focení se bát nemusíte! Vyfotíme vás na kterékoliv naší prodejně v centru Prahy a Brna. Před focením vám necháme dostatečný čas na přípravu. Fotografie budou vypadat podle vašich požadavků s přihlédnutím na účel fotografie. Fotku si můžete vybrat z více záběrů. To vše během několika minut!

Více informací o dokladových fotografiích.


Brno

Hlavní Ústřední autobusové nádraží - zde v obchodním centru Zvonařka se nachází prodejna, kde vám vyrobíme fotku na doklady. V blízkosti této prodejny je Galerie Vaňkovka, obchodní dům Tesco a Hlavní vlakové nádraží Brno.

Na ulici Solniční, v blízkosti Náměstí Svobody a dopravního uzlu Česká, vám vyfotíme profesionální dokladové fotografie.

Šilingrovo náměstí z jedné strany a Mendlovo náměstí ze strany druhé uzavírá ulici Pekařskou, kde ve spodní části najdete naši prodejnu.

Praha

Pražské Václavské náměstí ukrývá ve svém středu Pasáž Alfa známou pod jménem Palác U Stýblů. Pokudpotřebujete fotku na Opencard, řidičský průkaz, zbrojní průkaz či jiný doklad, navštivte nás pouhých 300m od ulice Jungmannova, kde se nachází Magistrát hlavního města Prahy. Cestu vám zpříjemní Františkánská zahrada propojující naši pražskou prodejnu a Škodův palác, kde se nachází Magistrát Prahy 1.

Lokality prodejen: Praha 1, Hlavní autobusové nádraží Brno, Brno centrum, Staré Brno.


Ondřej Šimůnek


články

Víme kde se co šustne


Pravidelně sledujeme dění ve fotografickém světě a přinášíme Vám aktuální novinky, postřehy, zprávy o slevách a výhodných akcích, ale i návody a doporučení jak fotografovat.

Poslední články | RSS kanál


zavřít