Veškeré Fotografie Se Slevou 40%

Úterý 28.4.2015 15:26

Celý květen máte možnost vyzkoušet kvalitu profesionálních fotografií z našeho pražského minilabu na Václavském náměstí Se Slevou 40 %

Přímo na prodejně fotky vyvolává proškolený personál, který je schopen fotografie upravit podle vašeho přání, popřípadě nechat bez jakýchkoliv změn - tuto možnost využijí ti,kteří si fotky rádi upravují a chystají sami. Výhodou vyvolávacího minilabu přímo na prodejně v Praze je také rychlost zpracování. Standardní termín vyhotovení garantujeme do 24 hodin, expres podle vytížení - většinou však okamžitě nebo do 1 hodiny. Samozřejmostí jsou samoobslužné kiosky umožňující okamžitý tisk z USB, CD, telefonů, tabletů atd…

Fotografie nabízíme ve formátech od dokladových 3,5 x 4,5 cm až po rozměr 21 x 30 cm.
Vyvolání je možné ze všech typů filmů, digitálních médií, ale také z již hotových fotografií – této metodě se říká: foto z fota.

Kvalitně vytištěné fotografie takzvanou „mokrou cestou“ (vývojka/bělič/ustalovač) zpracujeme z jakéhokoliv zařízení či předlohy. Stačí nás jen navštívit na Václavském náměstí v pasáži Alfa, kde vám se vším poradí náš odborný personál.

Digitální fotky lze odesílat ke zpracování z pohodlí vašeho domova pomocí online sběrny s následným vyzvednutím na prodejně - tím si ušetříte jednu cestu na prodejnu!
Chcete Ještě Větší Slevu? – na většinu formátů nabízíme množstevní slevu až 45 %. O možnostech této slevy se informujte u obsluhy prodejny, nebo na naší informační stránce.Jste profesionální fotograf nebo vyžadujete více? – podrobné informace o používaných materiálech a technologiích naleznete na našich stránkách o minilabech.

Informace o přesné přípravě fotografií k jejich vytisknutí.

Slevy platí na všechny fotografie z minilabu vyráběné na prodejně v Praze, vyjma focení na doklady. Slevy platí při osobním odběru na prodejně Praha pasáž Alfa. Slevy se nesčítají.


Ondřej Šimůnek


články

Víme kde se co šustne


Pravidelně sledujeme dění ve fotografickém světě a přinášíme Vám aktuální novinky, postřehy, zprávy o slevách a výhodných akcích, ale i návody a doporučení jak fotografovat.

Poslední články | RSS kanál


zavřít