AZ FOTO Zvonařka (vedle NC Vaňkovka)

Alfa
Alfa Na Brněnském Ústředním autobusovém nádraží se nachází naše prodejna v Obchodním centru Zvonařka. Budova tohoto obchodního centra stojí přímo naproti stanovištím autobusů a je propojená nadchodem se sousední Galerií Vaňkovkou. Prodejna je umístěna v prvním patře s možností využití výtahu. Bez problému můžete zaparkovat v Galerii Vaňkovka, nebo na přilehlých parkovištích autobusového nádraží.

Specializujeme se na špičkové vyvolání fotografií, tvorbu dárkových předmětů s Vašimi obrázky a focení na doklady. Naší předností je individuální přístup, kvalita a rychlost zpracování. Vše je navíc zajištěno proškoleným personálem pracujícím na profesionálním zařízení umístěným přímo na prodejně.


Fotoslužby na prodejně:

Vyvolávání fotek na prodejně zajišťuje minilab Noritsu QSS-3211 DLS pracující s materiálem Kodak o velikosti papíru 9 x 13 až 30 x 90 cm. Minilab přijímá data na veškerých paměťových nosičích, filmy všech velikostí a procesů zpracování.

Okamžitý tisk obstarává samoobslužný kiosek Mitsubishi, na kterém si hned vytisknete fotografie 10 x 15 , 13 x 18 a15 x 21 cm z mobilních telefonů, paměťových karet, USB, CD nebo DVD.

Na doklady Vás vyfotíme na počkání ve velikostech 3,5 x 4,5cm a 5 x 5cm, na přání fotku uložíme na USB či zašleme emailem. Více informací naleznete v ceníku dokladových fotografií.

Tisk fotoknih a pexes lze objednávat pomocí programu AlbumMaker, který lze stáhnout zcela zdarma.

Maloobjemové černobílé kopírování nebo tisk dokumentů, provádíme ve formátu A4 na tiskárně Xerox.

Razítka tvoříme expresně, flash technologií v různých tvarech a velikostech.

Přímo na prodejně vyrábíme i fotodárky jako: kalendáře, hrnky, korbely, nádoby, láhve, termosky, trička, trenýrky, kalhotky, ponožky, magnetky, zástěry, bryndáky, tašky, pytlíky, polštářky, vlaječky, puzzle, podložky, plyšáky ...

Přijímáme objednávky na potisk: hodin , svíček, placatek, misek, atd..

Online Sběrna


Prodávané zboží na prodejně:

Skladem nabízíme prodej filmů, rámečků, alb, ale také příslušenství k fotoaparátům jako brašny, filtry, paměťové karty, baterky, stativy…

Foto Zboží


Proč zvolit prodejnu Zvonařka?

Alfa -Pěkné dokladové fotky
-Okamžitý tisk - samoobslužné kiosky
-Dárkové předměty s potiskem
-Výroba razítek
-Parkování zdarma ve Vaňkovce
-Dlouhá otevírací doba
Sledujte nás také na facebooku Foto Zboží

Alfa Alfa Alfa
OC Zvonařka
Zvonařka 470/2b
602 00 Brno

Tel +420 602 271 218
Email zvonarka@azfoto.cz
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
8:00 - 18:00
zavřeno
zavřeno
Minilab na prodejně
Minilab
Noritsu QSS-3211 DLS


Tel +420 602 271 218
Email zvonarka@azfoto.cz

zavřít