AZ FOTO Brno Solniční

Alfa
Alfa
Alfa V samém centru Brna, 200m od náměstí Svobody, najdete na ulici Solniční naši prodejnu specializovanou na výrobu fotoknih a fotodárků.

Přímo na prodejně se vyrábí většina fotodárků a tiskovin, což zaručuje bezkonkurenčně nejrychlejší zpracování v Brně. Proškolený personál splní každé Vaše individuální přání. Samozřejmostí je focení na doklady během několika minut.


Fotoslužby na prodejně:

Vyvolávání fotek na prodejně zajišťuje minilab Noritsu QSS-3701 HD pracující s materiálem Fujifilm o velikosti papíru 9 x 13 až 30 x 90 cm. Minilab přijímá data na veškerých paměťových nosičích, filmy všech velikostí a procesů zpracování.

Jedině na této provozovně je umístěn vyvolávací automat na klasické filmy od společnosti Fujifilm, umožňující vyvolat kinofilm i svitkový film během několika desítek minut. Ceník vyvolání filmů.

Na doklady Vás vyfotíme na počkání ve velikostech 3,5 x 4,5cm a 5 x 5cm, na přání fotku uložíme na USB či zašleme emailem. Více informací naleznete v ceníku dokladových fotografií. Pro laserový barevný digitální tisk jsme vybaveni zařízením Xerox tisknoucí do velikosti A3.

Velkoformátový tisk, stejně jako v případě fotoobrazů a fotopláten, vyrábíme přímo v zázemí prodejny, a to v různých provedeních i velikostech.

Zpracováváme zde také oblíbené fotoknihy a pexesa z Vašich fotografií, které se objednávají pomocí programu AlbumMaker. Tento program je k dispozici zcela zdarma.

Přímo na prodejně vyrábíme i fotodárky jako: kalendáře, hrnky, korbely, nádoby, láhve, termosky, trička, trenýrky, kalhotky, ponožky, magnetky, zástěry, bryndáky, tašky, pytlíky, polštářky, vlaječky, puzzle, podložky, plyšáky ...

Přijímáme objednávky na potisk: hodin , svíček, placatek, misek, atd..

Online Sběrna


Prodávané zboží na prodejně:

Skladem nabízíme prodej filmů, rámečků, alb, ale také příslušenství k fotoaparátům jako brašny, filtry, paměťové karty, baterky, stativy…

Foto Zboží


Proč zvolit prodejnu Solniční?

Alfa -Tisk kalendářů
-Digitální tisk plakátů
-Potisk všech dárkových předmětů
-Vyvolání filmů
-Profesionální fotky FujifilmSledujte nás také na facebooku Foto Zboží

Solniční 5
602 00 Brno

Tel +420 542 218 064
Email solnicni@azfoto.cz
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
8:30 - 18:00
8:30 - 18:00
8:30 - 18:00
8:30 - 18:00
8:30 - 18:00
zavřeno
zavřeno
Minilab na prodejně
Minilab
Noritsu QSS-3701 HD


Tel +420 542 218 064
Email foto@azfoto.cz

zavřít