Dalekohledy

Stránkování Setřídit dle Zobrazit První volba dle

Přejít na

Zobrazit podle nastavení

Fomei

Fomei je česká společnost, založená roku 1990 a zbývá se vývojem a výrobou materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu a optických zařízení. Z nabídky dalekohledů Fomei si v e-shopu AZ FOTO vyberete vše od nejzákladnějších modelů, až po ty nejluxusnější. Dalekohledy Fomei, se dají použít do divadla, sport, lov, jachting a plno dalších aktivit. Pro přehlednost jsou dalekohledy rozděleny do několika skupin podle jejich technických parametrů a vhodnosti použití. Podívejme se na jednotlivé skupiny, snad Vám jejich stručná charakteristika pomůže vybrat ten správný dalekohled.

Astrodalekohledy Fomei jsou určeny zejména pro amatéry, fascinované noční oblohou. Tyto dalekohledy se vyznačují perfektním dílenským provedením a kresbou obrazu. Pokud uvažujete o koupi astrodalekohledu Fomei, prohlédněte si také nabídku astropříslušenství.

Dalekohledy řady Diplomat jsou určeny opravdu náročným zákazníkům. Je to nejluxusnější řada dalekohledů Fomei, jež mají ty nejlepší optické vlastnosti, jsou vodotěsné a nárazuvzdorné, vhodné pro použití v extrémních podmínkách.

Dalekohledy řady Mariner jsou odolné proti vodě, sněhu a prachu, můžete je proto používat téměř při jakékoliv činnosti od jachtingu a lyžování po náročné turistické výšlapy.

Dalekohledy Fomei řady Terra mají široké využití. Jedná se o dalekohledy odolné proti nárazu. Jsou vhodné na lov, ale také turistiku.

Řada dalekohledů Forester představuje modely s moderním designem vhodné především na lov. Navíc jsou tyto dalekohledy opět nárazuvzdorné a maskované proti vizuálnímu zpozorování.

Fomei Monocular, to je řada řada jednoduchých tužkových dalekohledů kombinovaných s mikroskopem. Ideální decentní dalekohledy pro společenské aktivity a do města.

Dalekohledy s označením Biocam jsou kombinované s digitálním fotoaparátem s nižším rozlišením. Nemusíte tudíž na své cesty nosit dva přístroje.

Dalekohledy Fomei Hunter jsou odolné proti vodě a prachu, vhodné pro každodenní používání.

Fomei Observer to jsou reprezentativní dalekohledy vhodné pro společenské události, ale také sport a turistiku.

Univerzální dalekohledy Rider jsou odlehčené a cenově velice zajímavé, vhodné pro každou příležitost.

Fomei Compact jsou malé kompaktní dalekohledy s reprezentativním designem, vhodné na sport, turistiku, ale i společenské události.

Dalekohledy Leader mají masivní konstrukci a vynikající optiku, jsou proto vhodné do nepříznivých podmínek.

Fomei Predator je řada dalekohledů určených přímo pro lov za jakýchkoliv podmínek. Tyto dalekohledy jsou vodotěsné a nárazuvzdorné.

Fomei Spotting Scope to jsou monokulární dalekohledy určené pro pozorování sportu, přírody či ptactva ze stativu.

Dalekohledy Ranger se uplatní tam, kde je potřeba velké zvětšení, jsou vhodné pro myslivost, sport i turistiku.
Společnost Fomei byla založena v roce 1990 s činností zaměřenou zaměřena na prodej, výrobu a servis zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. Zabývá se výrobou optických zařízení. Ve své nabídce má od nejzákladnější modelů, až po ty nejluxusnější. Dalekohledy Fomei, se dají použít do divadla, sport, lov, jachting a plno dalších aktivit.
první strana předchozí strana 0 produktů
další strana poslední stranaLitujeme, ale podle Vašich požadavků nebylo nalezeno žádné zboží.

první strana předchozí strana 0 produktů
další strana poslední strana

zavřít